Arama Motoru Optimizasyonu
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu

İngilizce’deki “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltmasından oluşan SEO, dijital pazarlamanın en önemli alanlarından biridir. Türkçe’de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak ifade edilen SEO, sitenizin, internet üzerinden arama yapan kullanıcıların aradıkları içeriklere dair en alakalı ve doğru verileri bulmalarını sağlayan arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun bir şekilde optimize edilmesi süreçlerinin tamamıdır. Sitenizin, diğer siteler arasından sıyrılarak kullanıcılara getirilmesi açısından büyük önem taşıyan SEO işlemi, sitenizi Google ve diğer arama motorlarının sıralama kriterlerine uyumlu hale getirir.

SEO Nasıl Yapılır?

SEO çalışması yalnızca belirli kelimelerde sıralama yükseltmenin ötesinde bir süreçtir. SEO’nun amacı kullanıcıların yaptıkları sorgulara göre en doğru bilgi ve hizmeti verebilmektir. VIVAKurumsal Medya olarak SEO hizmeti verdiğimiz firmalara en yararlı olacak içeriği, arama motorlarının teknik anlamda bu içeriğe daha kolay ulaşabilmesini ve içeriğin kalitesini arttırmak için bağlantı iyileştirmeleri gerçekleştiriyoruz.

Alanında uzman SEO ekibimiz, eğitimlere katılarak kendini her an daha da geliştirmekte ve SEO’daki yenilikleri çalışmalarına titizlikle yansıtmaktadır. Kesintisiz ekip koordinasyonumuz sayesinde de bilgilerimiz daima güncel kalmaktadır.

Arama motorlarında ( Google, Yandex, Bing vs. ) alanınızdaki kelimelerde ilk sıralara yükselmenizi, site içi SEO optimizasyonlarınızı, site dışı SEO optimizasyonlarınızı yapıyoruz. 

SEO  Danışmanlık ve Çalışmalarımızdan yararlanmak detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler

mersin, mersin web tasarım, web tasarım, mersin web yazılım, mersin yazılım

mersin otomasyon, mersin otomasyon sistemleri, mersin grafik tasarım

canva, canva pro, onur bozdağ

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın