Sosyal Medya Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya platformları şirketlerin, markaların ya da kişilerin kendilerini hedef kitlelerine dilediği gibi anlatabildiği, internet üzerindeki platformların genel adıdır. Bu tanım göz önüne alındığında sosyal medyanın bu kadar çok kullanılmasındaki nedenler de kolaylıkla anlaşılabilir. Kişiler ya da markalar sosyal medya üzerinden hedef kitlesine göreceli olarak bir ücret ödemeden kolaylıkla ulaşabiliyor. Daha da önemlisi insanlarla algısını, tarzını, düşüncesini paylaşabiliyor.

Bunun yanında markalar söylemek istediklerini en iyi yansıtacak sosyal medya platformlarını da seçme özgürlüğü yakalıyorlar. Fotoğraflar üzerinden tanıtım yapmak isterse Instagram’ı, sadece videolarla yansıtmak istediğinde Youtube’u, tamamen kurumsal olmak için Linkedin’i ya da eğlence odaklı olmak için Snapchat’i seçebileceği gibi hepsi içinse Facebook’u tercih edebiliyor.

Sosyal medya tercih edilebilirlik açısından televizyon gazete ve film gibi geleneksel medyaya fark atıyor. Çünkü;

Bu mecralara göre daha fazla erişilebilir olan sosyal medya platformları herkesin kullanımı için uygundur. Kontrol altında olan geleneksel medyada mesajlar ortaya çıktıktan sonra değiştirilemez ancak sosyal medyada paylaşımlara yorumlara anında müdahale etmek mümkündür. Sosyal medya bu anlamda özgürdür. Tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri de sunduğu bu ifade özgürlüğüdür.

Sosyal medya hesaplarınızı canlandırıyoruz.

Hesaplarınızda aldığınız etkileşimleri artırıyor, takipçilerinizi, beğenilerinizi, izlenmelerinizi ve geri dönüşlerinizi minimum iki katına çıkarıyor, sattığınız ürünleri daha fazla kişiye ulaştırıp, satışlarınızı arttırıyoruz. Sizin yerinize hesabınızı yönetip diğer işlerinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanmak, detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

mersin, mersin web tasarım, web tasarım, mersin web yazılım, mersin yazılım

mersin otomasyon, mersin otomasyon sistemleri, mersin grafik tasarım

canva, canva pro, onur bozdağ

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın